Pielęgnacja dłoni i stóp

 

Zadbane dłonie i stopy to wizytówka każdego człowieka nie tylko w pracy ale również w życiu prywatnym. Wypielęgnowane dłonie i stopy to nie tylko atut estetyczny, ale i warunek zdrowia. Stwardniały naskórek, wrastające paznokcie, przebarwienia paznokci, zaczerwieniona skóra to efekt nieprawidłowej pielęgnacji. W naszym Gabinecie Kosmetycznym służymy fachową poradą i właściwym doborem zabiegów. Mamy do wyboru zabiegi pielęgnacyjne,relaksujące i lecznicze.

Manicure:

Manicure to zabieg pielęgnacji dłoni oraz paznokci, który nie tylko jest przyjemnością ale również koniecznością każdej zadbanej kobiety. W naszym Gabinecie Kosmetycznym proponujemy:

Manicure klasyczny – (bez malowania, z malowaniem, hybrydowy)

Manicure klasyczny polega na opiłowaniu paznokci za pomocą pilnika, usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia przy pomocy specjalistycznego płynu do skórek, oraz wycięcie ich za pomocą cążek. Podczas wykonywania zabiegu manicure klasycznego wykorzystujemy pilniki jednorazowego użytku, oraz metalowe narzędzia takie jak cążki, kopytko które przed zabiegiem są dokładnie dezynfekowane i sterylizowane w autoklawie.

Do każdego zabiegu manicure stosujemy peeling na dłonie który wygładza i nawilża skórę, oraz olejek odżywczy na skórki wokół paznokcia. Zabieg wykańczamy profesjonalnym kremem regenerująco-odżywczym do dłoni.

Według upodobań każdego klienta malujemy paznokcie odżywką, zwykłym lakierem lub lakierem hybrydowym.

SPA na dłonie:

To odprężający zabieg obejmujący (poza tradycyjnym manicure) -zabiegi SPA dłoni z wykorzystaniem elementów masażu na olejkach aromatycznych, peeling oraz maseczkę.

Manicure SPA bazuje na aromaterapeutycznych kosmetykach bogatych w witaminy oraz ekstrakty z roślin i owoców.  Efektem zabiegu jest silna regeneracja, wygładzenie oraz natłuszczenie skóry. Dłonie po zabiegu są wyraźnie nawilżone  i nabierają zdrowego wyglądu.

Pedicure:

Pedicure to zabieg pielęgnujący i upiększający stopy. W naszym Gabinecie Kosmetycznym proponujemy:

 Pedicure klasyczny – (bez malowania, z malowaniem, hybrydowy)

Pedicure kosmetyczny polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki, obcięciu paznokci i ich opiłowaniu, oraz usunięciu skórek za pomocą narzędzi które uprzednio zostały poddane sterylizacji – wszystko po to aby zabieg był w pełni bezpieczny. Przy zabiegu pedicure zawsze wykonywany jest peeling stóp oraz nakładany jest krem wykańczający zabieg.

Według upodobań każdego klienta malujemy paznokcie odżywką, zwykłym lakierem lub lakierem hybrydowym.

SPA na stopy:

W skład pedicure Spa wchodzi aromatyczna kąpiel w soli odświeżająco-relaksującej, usunięcie zrogowaciałego naskórka z pięt za pomocą frezarki, pielęgnacja skórek oraz płytki paznokciowej, peeling gruboziarnisty oraz maska i krem wykańczający zabieg. Po oczyszczeniu stóp wykonany jest relaksujący i odprężający masaż olejkiem orzeźwiającym lub kremem, który miło nas rozleniwi.

Zabieg Spa relaksuje, pozwala na odżywienie skóry stóp, która staje się gładka i miła w dotyku. Polecany jest dla wszystkich, którzy chcą pokazać zadbane stopy, a w szczególności dla osób mających problem ze stopami gdzie szybko pojawiają się zgrubienia na piętach. Należy go ponawiać co najmniej raz na trzy tygodnie, aby uniknąć ponownego zaniedbania stóp.

Zabiegi parafinowe:

Suchość i szorstkość dłoni i stóp jest jednym z naszych najczęstszych problemów. Na szczęście mamy zabieg parafinowy!

Kąpiel w ciepłej parafinie kierowana jest do osób chcących poprawić poziom nawilżenia dłoni i stóp oraz ukrwienia. Parafina ta radzi sobie z najbardziej szorstką i przesuszoną skórą, poprawia stan zniszczonych, łamliwych i rozdwajających się paznokci jak również intensywnie regeneruje skórki. Efektem zabiegu są wygładzone dłonie, nawilżony i zmiękczony naskórek, następuje widoczna poprawa elastyczności skóry, opóźnia się proces jej starzenia.  Zabieg polecamy raz na dwa tygodnie, najlepiej w serii 3 – 6 zabiegów.